УПЦ, Храм Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира

Допоможе молитва до Бога!
Домашня сторінка   |   Свята   |   Об'яви   |   Про Св. Володимира
Посилання   |   Духовна література    |   Концепція РПЦ    |   Фотоальбом

Мова:     Українська    Русский
English     Deutsch     Français

     Цю зелену доріжку, що веде від галасливого бульвара Т. Шевченка до затишної Тарасівської, щоденно перетинають багато киян. Хтось з них крокує по алейці, щоб помилуватися красою ботанічного саду, хтось поспішає по своїм справам, а хтось зупиняється біля брами, що веде до невеличкого лікарняного храму на честь Святого князя Володимира, який належить канонічній Українській Православній церкві (предстоятель Блаженнійший Володимир, митрополит Київський і Всієї України), розташованому проти спуску до ботанічного саду.
     Храму лише кілька років, але для багатьох людей він вже став рідним та близьким. Люди як здорові, так і хворі тягнуться прийти сюди, щоб взяти участь у православному Богослужінні, помолитися пред чудотворними іконами, подякувати Богові за Його милосердя до нас, помолитися за себе і членів родини, приєднатися до таінства Православної церкви. Молитовний спокій, мерехтіння вогнів свічок, ликі Святих налаштовують віруючих на спілкування з Богом, посилають надію на Святу Божу допомогу за молитвами Пречистої Богородиці Приснодіви Марії та усіх Святих.
     З оновленою надією та вірою повертаються віруючі до повсякденних справ, знаючи, що є куточок, до якого вони можуть повернутися як в вихідні, так і протягом тижня. Багато з них знають, що Богослужіння проводяться і в суботу о 16.00, і в неділю о 9.00. Щоп'ятниці о 17.40 проводиться акафіст з водосвятним молебнем Святій Великомучениці Варварі – надії багатьох тисяч хворих.
     Служби в храмі проводяться настоятелем храму отцем Андрієм. Отець настоятель з радістю відповість на Ваші питання і допоможе духовними порадами. Поспілкуватися з отцем Андрієм можливо як відвідуючи храм, так і за телефоном 235-73-72 або за допомогою e-mail mitcalik@list.ru.

Прихожанин


"Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас" (Матфея 11, 28)

Ілюстрація 1

"Візьміть іго Моє на себе і навчіться від Мене, бо Я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим, бо іго Моє добре, і тягар Мій легкий" (Матфея 11, 29 - 30)

Ілюстрація 2


Схема розташування храму Св. Володимира

Координати храму:

Українська Православна Церква
Парафія храму на честь
Рівноапостольного Великого князя Володимира
в Шевченківському районі м. Києва


Україна, 01030
м. Київ, б-р Т. Шевченка, 17 (корпус міської клінічної лікарні №18, вхід з боку ботанічного саду)
т.: 235-73-72

р/р UA503226690000002600130092487 в Дніпровському відділенні №7989 Ощадбанку України, МФО 320337, ідентифікаційний код 25895630

e-mail: mitcalik@list.ru; d-ma@mail.ru; vitaliy.u@mail.ru


Дата останнього оновлення сайту - 21.05.2008

Допоможе молитва до Бога!
Домашня сторінка   |   Свята   |   Об'яви   |   Про Св. Володимира
Посилання   |   Духовна література    |   Концепція РПЦ    |   Фотоальбом

Мова:     Українська    Русский
English     Deutsch     Français

УПЦ, Храм Св. Володимира, 2002-2006